Košarica
0
Konačnu ponudu ćete dobiti od našeg prodajnog osoblja putem e-maila

Modul SFP MM LC duplex 850nm 0,55 km (kompatibilan:Cisco) DN-8100-02 DIGITUS

SKU: 003054 Kategorija: Brand:
Connector 1

LC duplex

Product type

Small Form Factor Pluggable module

Standards

CE Compliant

Lan speed

Gigabit

Distance

0.55km

Wavelength

850nm

Nema datoteka za download.
Copyright © Atlas IT I website by getim.hr