Košarica
0
Konačnu ponudu ćete dobiti od našeg prodajnog osoblja putem e-maila

Konverter SC SM 1000/1000 – External EU Power Supply

SKU: 013450 Kategorija: Brand:
Connector 1

RJ45

Connector 2

SC duplex

Depth

94mm

Height

26mm

Product type

Media converter

Standards

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control IEEEE802.1q, VLAN IEEE802.1p QoS

Width

71mm

Distance

25-80km

Wavelength

850/1310/1550nm

01_Tehnicka specifikacija.pdf (228.81 KB)

Copyright © Atlas IT I website by getim.hr