Košarica
0
Konačnu ponudu ćete dobiti od našeg prodajnog osoblja putem e-maila

Spojnica FO LC/LC OM3/OM4 dx (coupler/interkonektor) aqua PANDUIT CMDSAQLCZBL

SKU: 013405 Kategorija:
Product type

Fiber optic coupler

Fiber type

OM3

Connection type

LC-Duplex

Body style

Duplex

Color

Aqua

Material

Zirconia ceramic

Maximum Operating Temperature

60°C

Minimum Operating Temperature

0°C

01_Tehnicka specifikacija.pdf (388.82 KB)

Copyright © Atlas IT I website by getim.hr